Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Cтворення сайту-візитки

створення сайту-візитки Сайт-візитка створення сайтузамовити сайт-візитку

Об’єм сайту: до 15 сторінок.

Термін виконання: 10-14 днів.

Ціна сайту: від 450$.

Створення сайту-візитки включає - оригінальний веб-дизайн, програмна частина сайту CMS, домен та хостинг

Створення сайту-візитки - важливий крок компанії до розширення власного бізнесу та здобуття нових клієнтів -  це реклама  Вашого бізнесу 24 години на добу.

Сайт-візитка дозволяє відвідувачеві скласти певну думку про Вашу компанію. Завдання веб-сайту - презентувати компанію, товар, послугу в мережі Інтернет. Сайт-візитка представляє собою невелику презентацію фірми та її послуг і містить, як правило, загальну інформацію про компанію, послуги, прайс-лист, реквізити, схему проїзду, тощо. Такий сайт підходить невеликим фірмам або творчим особистостям.

Створення сайту-візитки дає можливість фірмі представити інформацію про себе, свій вид діяльності, продукцію та ін. Це - створення інформаційного сайту невеликого за обсягом та ціною. Веб-дизайн сайту створюється особливий та індивідуальний з використанням наданих Вами графічних зображень. Дизайн сайту буде досконало відповідати стилю Вашої фірми.

Сайт-візитка складається з таких розділів:
 • головна сторінка;
 • про компанію;
 • контактна інформація;
 • перелік послуг ;
 • перелік видів продукції;

У вартість сайту-візитки включено:

 • оригінальний дизайн сайту;
 • розробка структури, меню та наповнення сайту;
 • система управління вмістом CMS (Ви зможете самостійно змінювати інформацію на сайті);
 • розміщення сайту - домен та хостинг;
 • статистика відвідувань сайту;
 • реєстрація сайту в пошукових системах Google, Яндекс;
 • навчання по роботі з сайтом.
Створення сайту-візитки забезпечить Вам економію коштів на розповсюдження інформації про фірму: роздрук прайс листів, створення буклетів, рекламу в газетах та журналах, тощо. Завдяки веб-сайту клієнти легко зможуть знайти потрібну інформацію, а працівники зможуть менш детально пояснювати про товари та послуги по телефону. Потенційним клієнтам простіше буде знайти інформацію про Вашу фірму на веб-сайті, який працює на Вас 24 години на добу в мережі Інтернет.
Ми допоможемо Вам створити сайт, розмістити його в Інтернеті, зробити пошукову оптимізацію, професійну розкрутку сайту та рекламу Вашого бізнесу. Ми пропонуємо Вам створення сайту, в якому будуть гармонійно поєднані функціональність і дизайн, інформативність і зручність за доступною ціною.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...