Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Розкрутка сайту: методи розкрутки веб-сайту

Для того, щоб Ваш сайт легко можна було знайти за пошуковими запитами в Інтернеті, щоб на сайт регулярно заходили відвідувачі і їх кількість постійно зростала - необхідна розкрутка та реклама Вашого сайту в Інтернет. Львівська веб-дизайн студія «Sanao» займається професійною розкруткою сайтів, їх просуванням та рекламою. Ми забезпечим якісне просування сайту Вашої фірми, провівши комплекс дій по розкрутці сайту.

розкрутка сайту

Користувач, що цікавиться певною тематикою, вводить ключові слова для пошуку на спеціальному пошуковому ресурсі. Від того, яким по рахунку, у списку знайдених ресурсів, буде перебувати Ваш сайт, залежить його відвідуваність і рейтинг.
Щоб дізнатись, як збільшити рейтинг сайту в пошукових системах, ознайомимося з методами й особливостями їхньої роботи.
Пошукові сервиси діляться на три типи: пошукові роботи (автоматично перевіряють веб-сайти на наявність ключових слів і посилань, далі, знайденій інформації привласнюється рейтинг, дані обновляються регулярно) та Інтернет-каталоги (складаються співробітниками пошукових служб, які вручну сортують сайти по категоріях, спеціальні пошукові сервисы (присвячені певній темі, наприклад, on-line портали.

розкрутка сайту Як розкрутити сайт ( методи розкрутки сайту )

Розкрутка сайтів (реклама сайту в Інтернет) здійснюється за кількома етапами.

Перший етап розкрутки сайту – проведення маркетингових досліджень, аудит сайту, аналіз конкурентів.

Ця частина розкрутки та просування сайту включає:

 • повний аналіз веб-дизайну Вашого сайту
 • підготовка ресурсу до просування сайту
 • тестування на юзабіліті
 • складання основного семантичного ядра сайту
Цей етап просування сайту вимагає грунтовного аналізу конкурентних ресурсів і дослідження ринку сфери Вашої діяльності для досягнення найбільш ефективних результатів оптимізації сайту.

Другий етап розкрутки сайту
– застосування основних методів розкрутки сайту, комплексне використання яких дає найкращих результатів у просуванні сайту.
 • Аудит сайту - підбір і аналіз ключових слів, аналіз сильних і слабких сторін потенційних конкурентів сайту.
 • Оптимізація текстів і коду веб-сторінок – це і один з найважливіших методів розкрутки сайтів. Проводиться оптимізація вже існуючого контента та створення нових сторінок, спеціально оптимізованих для пошукових систем.
 • Обмін посиланнями з тематичними сайтуми з метою підвищення індексу цитування (ТИЦ, PageRank, і т.п.) Обмін посиланнями з іншими сайтуми подібних за тематикою сприяє створенню авторитету сайту та його популярності, що забезпечить збільшення відвідувачів, які можуть стати Вашими потенційними клієнтами.
 • Реєстрація сайту - прописка ресурсу в тематичних каталогах та основних пошукових системах, для забезпечення високих позицій Вашого сайту в пошукових системах. Реєстрація сайту проводиться макож і в електронних каталогах та тематичних порталах.
 • Розсилка пропозицій і послуг Вашої фірми по дошках оголошень
 • Адресна розсилка пропозицій Вашої фірми
 • Реклама сайту в тематичних Інтернет ресурсах
 • Копірайтинг (текстове наповнення) - підбір і професійне складання текстів з використанням ключових слів для пошукової оптимізації, основною метою яких є залучити відвідувачів та продавати товар фірми. Формування якісної інформації - один з головних способів просування сайту.
 • Відстеження та аналіз позицій сайту в пошукових системах
Третій етап розкрутки сайту - підтримка вже придбаного рівня популярності, постійний моніторинг результатів розкрутки та реклами сайту, впровадження нових технологій та ідей у просуванні сайту в Інтернет. Завдяки переліченим методам реклами сайту забезпечується максимальний рівень популярності, а відповідно, і прибуток компанії.

Професійна розкрутка та просування сайту - це комплексний і трудомісткий процес зі значними затратами часу та Інтернет-трафіку, це поєднання ефективних технологій просування сайту з оптимальним веб-дизайном та якісним текстовим наповненням сайту.

Ціна розкрутки веб-сайту - 300$ в місяць

Ціна розкрутки інтернет-магазину - 350$ в місяць


Для досягнення високих позицій сайту у пошукових системах потрібно щонайменше 3-4 місяці проведення професійної розкрутки та реклами сайту.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...