Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Cтворення сайту під "ключ"

створення сайту Cайт "під ключ" створення сайтусайт під ключ

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 25-30 днів.
Ціна сайту: від 600$.
Створення сайту "під ключ" з оригінальним веб-дизайном + розміщення сайту
Сайт "під ключ" - це розроблений сайт з повним текстовим та ілюстративним наповненням та сучасним дизайном, який ми створимо для Вас від А до Я. Цей варіант сайту ідеально підходить для зайнятих людей, в яких немає часу на підбір матеріалів для сайту. Якщо у Вас немає можливості підготувати всі необхідні тексти, статті, малюнки, фотографії для Вашого майбутнього веб-сайту - ми готові зробити це за Вас. При розробці сайту "під ключ" створюється зручна система керування вмістом сайту, що дозволить Вам, не маючи спеціальних навичок програмування, міняти вміст Вашого ресурсу, додаючи та редагуючи текстову або графічну інформацію.

Створення інтернет-сайту "під ключ" - це розробка оригінального дизайну сайту, написання якісного текстового матеріалу (контенту) для сайту - копірайтинг, верстка сайту, тестування його системи керування, а також проведення заходів по реєстрації сайту в інтернет-каталогах. Також можлива подальша підтримка сайту та розкрутка сайту в пошукових системах.
Веб-сайт повинен бути не тільки правильно зроблений, мати привабливий дизайн, але й бути легко керованим для людей, що не мають спеціальної підготовки. Одне з головних умов ефективного функціонування Вашого сайту - це грамотне й правильне керування його вмістом (контентом). Основне завдання створення сайту - це його повноцінна робота, що, безумовно, приводить до головної мети - одержанню максимального прибутку й створення ділової репутації компанії.

Web-сайт - це спосіб поширення інформації про діяльність компанії. Без розміщення необхідного обсягу контента, іншими словами інформативного наповнення, навіть якісно зроблений сайт, залишиться просто візуально гарною картинкою, і як наслідок, губиться зміст його створення. Адже кінцева мета створення будь-якого web-сайту, будь це Сайт візитка або Бізнес сайт, не говорячи вже про Інтернет-магазин - це залучення нових і зміцнення відносин з існуючими клієнтами, що в свою чергу, сприяє збільшенню прибутку компанії.

Написання текстів для сайту досить специфічна сфера діяльності. Тексти повинні бути не тільки читабельні, грамотної, враховувати особливості напрямку діяльності компанії, але й, повинні сприяти росту продаж продукції і відповідати законам web-копирайтинга. Адже, ні для кого не секрет, що написання текстів в Інтернеті, це один зі способів оптимізації сайту для просування web-сайту в пошукових системах, таких як Yandex, Google й інших.

Ми надаємо послугу з аналізу структурованості й usabіlіty (зручності використання) сайту, написанню, редагуванню, та адаптації текстів, з використанням оптимальної кількості ключових слів, не порушуючи, тим самим, змістової цілісності тексту. Сайт готовий, наповнений базовою текстовою інформацією, графічними й фотоматеріалами. Тепер перед компанією повстає завдання підтримки сайту - підтримки актуальності й розширення обсягу інформації про організацію, і оперативне реагування на питання та замовлення, що надходять з сайту.

Доручивши нам контент-сопровід та підтримку сайту, Ви уникнете багатьох турбот, пов'язаних зі своєчасним внесенням змін на сайт, оперативним розміщенням інформації, збором та обробкою текстового і графічного матеріалу. Залежно від обсягу робіт і побажань замовника можливі різні варіанти підтримки сайту: від оперативних внесених змін до комплексного обслуговування з урахуванням написання тематичних статей та обробки запитів відвідувачів сайту.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...