Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Cтворення інтернет-магазину

створення інтернет-магазину Інтернет-магазин створення сайту

інтернет-магазинОб’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 25-30 днів.
Ціна сайту: від 700$.

Створення Інтренет-Магазину включає - оригінальний веб-дизайн, програмна частина сайту CMS, домен та хостинг

інтернет магазинІнтернет-магазин - це спеціалізований веб-ресурс з набором сервісів, що дозволяють продавати товари і послуги через Інтернет. За допомогою Інтренет-Магазину Ви отримаєте чисельну аудиторію і нових клієнтів, що користуються доступом в Інтернет. Ми створимо Інтренет-Магазин, який дозволить Вам значно розширити роздрібну та оптову мережу, вийти з Вашими товарами на новий ринок збуту і знайти нових клієнтів. Ціна Інтернет-магазину залежить від складності необхідного Вам дизайну та функціональних можливостей, які слід включити в Інтернет-магазин.

На вартість розробки Інтернет-магазину впливають:
 • кількість мовних версій на сайті (1 мова 2, 3, 4)
 • присутність анімації (розробка флеш-анімації)
 • написання індивідуальних програмних функцій під потреби замовника (напр. щоб функціонал сайту був точно такий, як на конкретному іноземному сайті)
Перелік базових функціональних можливостей Інтернет-магазину детальніше >>

Розробка Інтренет-Магазину - це збільшення продажів. Розробка Інтренет-Магазину забезпечує ріст клієнтів у відносно стислий термін. Протягом 2-3х місяців Ви одержите реальну відвідуваність Вашого Інтренет-Магазину, з можливістю залучення оптових покупців. Замовивши розробку Інтернет магазину й розмістивши свою продукцію в мережі, ви можете залучити до 1000-3000 нових клієнтів.

створення інтернет-магазину Переваги створення Інтернет Магазину для Вас:

 • Ефективна система керування Інтернет продажами;
 • Додавання нових товарів;
 • Оновлення каталогу продукції та фотографій товару;
 • Заміна прайс-листів;
 • Додавання тематичних розділів ресурсу

створення інтернет-магазину Переваги Інтернет-Магазину для клієнта:

 • Повна інформація про кожен товар;
 • Зручність порівняння та вибору продукції;
 • Швидке оформлення замовлення;
Інтернет магазин - ефективний канал продажів, використання якого гарантує одержання стабільного прибутку. Ви можете Вибрати, яка саме аудиторія буде відвідувати Ваш Інтренет-Магазин. Зручне керування Інтренет-Магазином, створенням якого займалися професіонали, дозволяє обновляти базу товарів, самостійно обновляти інформаційні розділи й оперативно відповідати на побажання клієнтів.
Створення Інтренет-магазину з доступністю та простотою у використанні стане для Вас зручним засобом для ведення електронної комерційної діяльності. Ми розробимо ексклюзивний та привабливий дизайн для Вашого майбутнього Інтренет-Магазину, встановимо і налаштуємо його, допрацюємо модулі, специфічні для Вашої сфери діяльності та інтегруємо їх у Ваш майбутній Інтренет-Магазин.

Інтернет-магазин простий у користуванні та управлінні для власника, зручний для відвідувача. Ви маєте можливість: управляти каталогом товарів, перейменовувати та переносити розділи, створювати нові сторінки, редагувати тексти на сайті з такою ж легкістю так, як це Ви робите в Word.

Інтернет-магазини стають все популярнішими у покупців, відбувається це не тільки тому, що здійснювати купівлю в Інтернеті стає все вигідніше, зручніше та доступніше. Для підприємців Інтернет-магазин часто стає виходом на новий рівень бізнесу - електронного, бізнесу в мережі Інтернет, оскільки дозволяє продавати товари та послуги в on-line режимі, досягати підвищення рівнів продажу, укріплювати популярність фірмового стилю, бренду, торгової марки, підвищувати кількість потенційних покупців. Розрахуватись в Інтренет-Магазині за придбаний товар можна, як «не відходячи від каси» за допомогою платіжної картки, електронних грошей та ін., так і безпосередньо при доставці.

Розробка Інтернет-магазину і наповнення його товарами - це перший етап розвитку успішного бізнесу в мережі. Дуже важливим питанням є правильна організація діяльності Інтренет-Магазину: прийняття та обслуговування замовлень, управління складськими запасами, доставка товарів, сервісна підтримка, гарантійні зобов'язання.

Якщо Ви вирішили зайнятись бізнесом в мережі і замовити створення Інтренет-Магазину, то варто підійти до цього питання серйозно та відповідально, продумати багато моментів на майбутнє. Від того, наскільки Ви продумаєте відповіді на ці запитання, залежатиме успішність всього проекту зі створення Інтренет-Магазину: наскільки вдале програмне рішення Ви виберете, як буде здійснюватись наповнення та підтримка магазину, обслуговування та підтримка клієнтів, логістика, розширення функцій та сервісів, і в результаті, як буде розвиватись Ваш бізнес.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...