Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Cтворення бізнес-сайту

створення бізнес-сайту Бізнес-сайт створення сайтустворення сайту

Об’єм сайту: необмежений.

Термін виконання: 20 -30 днів.
Ціна сайту: від 550$.

Створення бізнес-сайту включає - оригінальний веб-дизайн, програмна частина сайту  CMS, домен та хостинг

Система управління сайтом (контентом) - CMS (з англ. Сontent Management System).Управління змістом сайту надає адміністратору (власнику) веб-сайту всебічні можливості по формуванню його структури. Ви зможете самостійно змінювати інформацію на сайті - додавати нові статті, тексти, малюнки, створювати нові розділи cmsі змінювати вже існуючі - і все це доступно і легко. Таким чином система управління сайтом CMS ідеально підходить для власників веб-ресурсів, які бажають ефективно, зручно і швидко управляти змістом сайту і його структурою. Власник сайту зможе самостійно додавати, редагувати, видаляти сторінки і розділи на сайті, без знання спеціальних технологій. Всі ці дії здійснюються в захищеній адміністративній частині сайту, у вікні звичайного браузера. Адміністративна панель CMS cистеми управління веб-сайтом дозволяє міняти або додавати нову інформацію для різних мовних версій веб-сайту. Зміни на сайті відображаються відразу ж після їхнього внесення і збереження. Системи управління веб-сайтом представляють собою інструменти, що дозволяють моделювати розгалужені структури сайтів і керувати їхнім інформаційним наповненням. Такі системи управління контентом сайту не потребують спеціальних технічних навичок, таких як програмування або html-верстка.

Робота системи нагадує роботу текстового редактора Windows чи інших редакторів веб-сторінок. Достатньо виділити текст, скопіювати і вставити. Впровадження системи управління веб-сайтом дозволяє забезпечити контроль над доступом до сайту і внесенням змін. Наша система управління контентом покликана максимально спростити управління веб-сайтом при збереженні гнучкості налаштувань і контролю.

Базова система управління сайтом включає такі можливості:

 • швидке поновлення інформації на веб-сайті
 • пошук інформації на сайті
 • збір даних про клієнтів та потенційних клієнтів
 • формування і редагування опитувань
 • аналіз відвідування веб-сайту

Основні модулі системи керування вмістом сайту:

 • Пункти меню - додавання, редагування, керування пунктами меню сайту будь-якого рівня.
 • Статті - додавання, редагування, планування та публікування "статтей" (сторінок сайту) у WORD-подібному інтерфейсі.
 • Новини - додавання, редагування, та публікування новин.
 • Фотогалерея - можливість робити фотогалереї з підгалереями, автоматичне масштабування фото.
 • Дошка оголошень - додавання оголошень з фотографіями, описом та контактними даними.
 • Налаштування - тут зберігаються всі налаштування сайту та системи управління сайтом.
 • Користувачі - управління правами користувачів, зареєстрованих на сайті.
 • Каталог фірм - додавання, редагування, публікування фірм в підгрупах будь-якої вкладеності.
 • Опитування - додавання, редагування опитувань на сайті. Результати представляється у вигляді графіків. Кількість питань: від двох до десяти.

Використання системи керування вмістом сайту не вимагає встановлення спеціального програмного забезпечення на Вашому робочому місці. Для редагування й адміністрування використовується звичайний браузер (Internet Explorer або аналогічний). Інтуїтивний інтерфейс і простота роботи із системою дозволяє полегшити управління сайтом і знизити подальші витрати на підтримку веб-ресурсу. Для роботи із системою необхідно мати лише початкові навички роботи в Інтернеті.

детальніше про систему управління сайтом CMS

 

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...