Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Створення сайту, інтернет-магазину

створення веб-сайтівЛьвівська студія веб-дизайну «Sanao» пропонує професійне створення сайтів у Львові та області різної складності - сайт-візитка, бізнес-сайт, Інтернет-магазин з оригінальним веб-дизайном та зручною системою керування сайтом. Ми допоможемо Вам створити сайт, розмістити його в Інтернеті, провести пошукову оптимізацію та професійну розкрутку сайту, рекламу Вашого бізнесу в мережі. Створення сайту і розробка оригінального дизайну - це зручна навігація, функціональність, якісне кодування, швидкість завантаження, у комплексі із застосуванням таких сучасних технологій як: PHP, HTML, DHTML, SSІ, CSS, JavaScrіpt і Flash-анімація.

створення сайту-візитки Сайт-візитка створення сайтустворення сайту

Об’єм сайту: до 15 сторінок.
Термін виконання: 10-14 днів.
Ціна сайту: від 450$.

Створення сайту-візитки + оригінальний веб-дизайн сайту + CMS + розміщення сайту


Сайт-візитка дозволяє відвідувачеві скласти певну думку про Вашу компанію. Завдання веб-сайту - презентувати компанію, товар, послугу в мережі Інтернет. Створення сайту-візитки дає можливість фірмі представити інформацію про себе, свій вид діяльності, продукцію та ін. Ми пропонуємо створення сайту, в якому будуть гармонійно поєднані функціональність і дизайн, інформативність і зручність за доступною ціною.

Сайт-візитка:
 • оригінальний дизайн сайту
 • програмна частина + система управління сайтом CMS
 • розділи сайту
 • розміщення сайту в Інтернеті
 • статистика відвідувань сайту
 • реєстрація сайту в пошукових системах Google, Яндекс, Рамблер, Мета, Bigmir
 • навчання по роботі з системою керування сайтом
Якщо Ви бажаєте створити сайт-візитку на кількох мовах та з більшою кількість розділів та сторінок - вартість сайту обумовлюється договірно.

створення сайту

створення бізнес сайту Бізнес-сайтстворити бізнес сайт

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 20-30 днів.
Ціна сайту: від 550$.

Створення бізнес-сайту + оригінальний веб-дизайн сайту + CMS + розміщення сайту


Львівська студія веб-дизайну "Sanao" спеціалізується на створенні бізнес-сайтів для успішного ведення різних видів бізнесу. В коло наших професійних інтересів входить все, що пов'язано з рекламою товарів і послуг в світовій мережі Інтернет.

Бізнес-сайт:
 • оригінальний дизайн сайту
 • програмна частина + система управління сайтом CMS
 • розділи сайту
 • програмні компоненти: фотогалерея, гостьова, опитування, дошка оголошень, форум
 • розміщення сайту в Інтернеті
 • статистика відвідувань сайту
 • реєстрація сайту в пошукових системах Google, Яндекс, Рамблер, Мета, Bigmir
 • навчання по роботі з системою керування сайтом
Система управління сайтом (контентом) - CMS (з англ. Сontent Management System), яка входить у бізнес-сайт, дозволяє його власнику самостійно управляти змістом сайту та його структурою.
Ви зможете змінювати інформацію на сайті - додавати нові статті, тексти, малюнки, створювати нові розділи і змінювати вже існуючі - і все це доступно і легко. Таким чином система управління сайтом CMS ідеально підходить для власників веб-ресурсів, які бажають ефективно, зручно і швидко управляти змістом сайту і його структурою. Власник сайту зможе самостійно додавати, редагувати, видаляти сторінки і розділи на сайті, без знання спеціальних технологій. Всі ці дії здійснюються в захищеній адміністративній частині сайту, у вікні звичайного браузера.
Адміністративна панель CMS cистеми управління веб-сайтом дозволяє міняти або додавати нову інформацію для різних мовних версій веб-сайту. Зміни на сайті відображаються відразу ж після їхнього внесення і збереження.
Бізнес-сайт - це чудове рішення для середнього бізнесу. За допомогою бізнес-сайту користувач зможе вивчати Вашу продукцію і оперативно реагувати на нові її надходження. Створення бізнес-сайту дозволить Вам створити інтерактивне джерело інформації про компанію, про послуги або товари, каталог продукції, новини компанії, переваги над конкурентами та ін. Це інформаційний та рекламний ресурс, що є дієвим засобом зв'язку з клієнтами та партнерами. Бізнес-сайт створюється для того, щоб тримати всіх відвідувачів і користувачів в курсі подій, знайомлячи з новою продукцією, товарами чи послугами фірми.

створення сайту

створення інтернет-магазину Інтернет-магазинстворення сайту

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 25-30 днів.
Ціна сайту: від 700$.

Створення Інтернет-магазину + оригінальний веб-дизайн сайту + CMS + розміщення сайту


Інтернет-магазин - це спеціалізований веб-ресурс з компонентом каталогу товарів з детальним описом та фотографіями, кошиком покупок та набором сервісів, що дозволяють продавати товари і послуги через Інтернет. За допомогою інтернет-магазину Ви отримаєте чисельну аудиторію і нових клієнтів, що користуються доступом в Інтернет. Ми створимо інтернет-магазин, який дозволить Вам значно розширити роздрібну та оптову мережу, вийти з Вашими товарами на новий ринок збуту і знайти нових клієнтів. Розробка Інтернет-Магазину - це збільшення продажів.
Створення Інтренет-Магазину забезпечує ріст клієнтів у відносно стислий термін. Протягом 2-3х місяців Ви одержите реальну відвідуваність Вашого Інтренет-Магазину, з можливістю залучення оптових покупців. Замовивши розробку Інтернет магазину й розмістивши свою продукцію в мережі, ви можете залучити до 1000-3000 нових клієнтів.

створення сайту

створення інтернет-магазину Cайт "під ключ" створення сайту

Об’єм сайту: необмежений.
Термін виконання: 25-30 днів.
Ціна сайту: від 600$.

Створення сайту "під ключ" + оригінальний веб-дизайн сайту + CMS + розміщення сайту

Сайт "під ключ" - це розроблений сайт з повним текстовим та ілюстративним наповненням та сучасним дизайном, який ми створимо для Вас від А до Я. Цей варіант сайту ідеально підходить для зайнятих людей, в яких немає часу на підбір матеріалів для сайту. Якщо у Вас немає можливості підготувати всі необхідні тексти, статті, малюнки, фотографії для Вашого майбутнього веб-сайту - ми готові зробити це за Вас. При розробці сайту "під ключ" створюється зручна система керування сайтом (СMS) , що дозволить Вам, не маючи спеціальних навичок програмування, міняти вміст Вашого ресурсу, додаючи та редагуючи текстову або графічну інформацію.
Створення сайту "під ключ" - це розробка оригінального дизайну сайту, написання якісного текстового матеріалу (контенту) для сайту - копірайтинг, верстка сайту, тестування його системи керування, а також проведення заходів по реєстрації сайту в інтернет-каталогах. Також можлива подальша підтримка сайту та розкрутка сайту в пошукових системах.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...