Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Створення сайту для бізнесу

Якщо вам обіцяють створити сайт для бізнесу дуже швидко, задумайтеся над тим, чи не буде готовий проект «зліплений» за шаблоном. Неможливо за кілька днів створити інтернет-портал, з професійно розробленим і ексклюзивним веб-дизайном, зручною і простою навігацією, якісним наповненням. Можливо, дизайн і буде оригінальним, але постраждає функціональність, або навпаки — при достатньо непоганій функціональності, зовнішній вигляд його буде непривабливим. Цьому є просте пояснення — етапи створення сайтів, які вимагають роботи великого колективу співробітників, кожен з яких є досвідченим фахівцем в достатньо вузькій галузі, недоступні ентузіастам, нехай навіть і дуже талановитим. Дійсно — чому повітряні судна для пасажирських перевезень не будуються дрібними конторами? Чому над тиражем глянсового журналу працюють десятки людей? З тієї ж причини — програміст повинен програмувати, верстальник — верстати, дизайнер — займатися питаннями оформлення, авіаконструктор — проектувати повітряні судна. Може, фрази «злагоджена робота колективу» і «професіоналізм в роботі» вже стали штампами, які використовують практично всі журналісти, що пишуть про створення сайтів. Проте, це — основа процесу розробки, розробки якісною і надійною.

Не дивлячись на це, в середньому ціновому діапазоні якість виконуваної роботи також сильно варіюється. За велику ціну ви можете отримати сайт якісний, але посередній, за меншу — справжній шедевр. Втім, з цим питанням розібратися на порядок простіше: детальне портфоліо може сказати набагато більше, ніж численні нагороди і премії.


Є ще один довід, який переконає найупертішого скептика в тому, що створення сайтів — робота достатньо складна. Кожне виконуване завдання вимагає формалізації і розбиття на частини. Навіть перед важливою розмовою ми в думках прокручуємо в голові його зміст, відзначаємо можливі нюанси, які можуть виникнути в його ході. Що вже говорити про складне і багатоступінчате завдання? Створення сайтів теж включає обширну передпроектну підготовку. Перш за все, професійний менеджер, поспілкувавшись з клієнтом, з'ясує, які цілі переслідує розробка інтернет-ресурсу. Потім він виділить цільову аудиторію, разом з клієнтом чітко сформулює характерні особливості сайту: вигляд (рекламний, інформаційний), тип (інтернет-магазин, бізнес-сайт, сайт-візитка, онлайн-база, корпоративний сайт для внутрішніх потреб компанії, і так далі). Інші частини «організму проектування і розробки», відразу ж після отримання команди,  будуть зайняті не менш важливими завданнями, наприклад, підбором і реєстрацією домена, розробкою структури сайту, дизайну. Фахівці з підбору контенту займуться інформаційним наповненням порталу. В ході роботи вся необхідна клієнтові інформація буде отримана швидко і оперативно. Клієнт побачить, що процес створення сайту нагадує роботу професійного художника, який збирає красивий вітраж з невеликих шматочків. Єдина відмінність полягає тільки в тому, що художник, працюючи без ескізів, не завжди уявляє собі, що з'явиться результатом творчого процесу, клієнтові ж будуть надані шаблони, технічне завдання, інші ознайомлювальні матеріали. Уявіть на мить, що така складна робота довірена компанії студентів. Один з них закінчив двотижневі курси веб-дизайну, інший «нахапався» знань про веб-програмування на веб-порталах. Звичайно, самоосвіта — це чудово, але для того, щоб працювати якісно, необхідно отримати досвід.


Подібно до кухаря французького ресторану, який не поспішає розкривати свої секрети, дизайнери і програмісти веб-студії (рекламного агенства) мають свої «фішки», кожна з яких допомагає створити неповторний «смак» і внести родзинку до процесу розробки. Як відомо, у важливих справах не буває дрібниць. Якщо головна сторінка виконана неякісно, веб-дизайн «аляпуватий» або, навпаки, занадто сірий, навігація заплутана, то користувач з великою вірогідністю просто закриє вкладку браузера, а Ви втратите клієнта. Це ж стосується і швидкості завантаження графічних і флеш-елементів — у всьому повинні бути присутні завершеність і професіоналізм. Тому доручіть створення сайтів професіоналам — це буде вірним рішенням, яке може обернутись в майбутньому хорошим прибутком.

 

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...