Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Як створити привабливий web-сайт

Спробуємо виділити основні причини, які, безпосередньо, впливають на популярність сайту:
  • Зміст, або контент, - є одна з найважливіших складових. Якщо на сайті немає корисної інформації, здатної зацікавити певне коло людей, то можна ставити питання про необхідність існування сайту як такого. Пригадайте, як багато корисних сторінок Ви бачили останнім часом в порівнянні із загальною кількістю відвіданих Вами місць?
  • Дизайн - друга по важливості складова хорошого сайту. Від дизайну залежить, наскільки привабливі будуть сторінки, тобто, кінець кінцем, скільки людей додатково захочуть прийти і подивитися на Ваш сайт. Адже якщо Вам дуже сподобався дизайн сайту, то Ви напевно розповісте про нього своїм друзям. Не забувайте, що зустрічають-то по одягу.

  • Для того, щоб зробити хороший сайт, не обов'язково навіть використовувати графіку. Є корисні сайти з мінімумом графіки (або навіть без оної) і маса даремних, забитих мегабайтнимі картинками. Для web-сайта, як, втім, і для інших дизайнерських проектів, дуже важливим є стиль сайту, що додає йому власну особу і впізнанність. У подальших статтях я опишу основи і принципи створення стильних web-сторінок.
  • Швидкість завантаження Ваших сторіночок - НІ ОДНА НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА НЕ ЧЕКАТИМЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ВАШИХ СТОРІНОЧОК Протягом ГОДИНИ. Звідси слідує вивід - сторіночки потрібно оптимізувати для отримання найменшого їх розміру (зрозуміло, в межах розумного). Давайте порахуємо максимально допустимий об'єм середньої web-странички.
  • Приймаючи до розгляду той факт, що переважне число людей (і невеликих організацій) мають доступ до Internet через комутований зв'язок, тобто по телефону (і, до того ж, важливий факт - за почасову оплату) і середня швидкість доступу по модему в Росії складає 14,400 Кб/c, можна порахувати час, що витрачається на перекачування одного кілобайта (це без урахування того факту, що більшість людей тримають відкритими одночасно 2-3 або більш за копії броузера - в цьому випадку просто розділите середню швидкість доступу на кількість відкритих броузеров).
  • Отже, середня швидкість перекачування рівна 14,400кбіт/с / 8 =1,800 Кбайт/с - це в ідеальному випадку, насправді трохи менше із-за повторних передач помилково прийнятих блоків. Тому приймемо середню швидкість рівну 1,200-1,500кб/с. Тільки не плутайте дану швидкість, яка є швидкістю до провайдера, із швидкістю перекачування Вашої сторіночки, вона може опинитися набагато менше, оскільки інформація, що досягла Вашого комп'ютера, проходить через декілька комп'ютерів (як правило, 10-15), і швидкість визначається найвужчою ланкою в ланцюзі.
  • Допустимо, вдень завантаженість маршрутизаторів (комп'ютерів, що передають інформацію з однієї мережі в іншу) більша, ніж вночі. Окрім цього, якщо Ваш сервер знаходиться на комп'ютері, який сполучений з провайдером по комутованій (або виділеною) лінії на швидкості 14,400кб/с, то людина, що сидить по іншу сторону Internet, ні за що не доб'ється швидкості вище за цю (я виключаю випадки з Proxy-сервером, оскільки на них, в основному, зберігається часто запрошувана інформація - наприклад, сторіночки пошукових систем). Я приймаю допустимим час завантаження однієї сторіночки не більше 40 секунд (ця величина узялася з особистого досвіду :), звідси - 40*1,200= 48кб - це і буде той максимальний об'єм, який може мати сторіночка разом зі всією графікою, що знаходиться на ній. Якщо Вам потрібно розмістити інформацію більшого розміру, то попередите про це користувача або розподілите інформацію по декількох сторіночках.
  • Розкрутка web-сайту - включає не тільки реєстрацію Вашого сервера у всіх можливих Пошукових системах миру, але і такі засоби, як розміщення інформації в засобах масової інформації (URL - в газеті), а також згадка про Ваш сайт на візитках, рекламках, в газетних і журнальних статтях і так далі Окрім цього, на web-сайте обов'язково повинен бути згаданий E-mail для зв'язку з Вами або, у разі його відсутності, хоч би номер телефону.
  • Ясна і логічна структура розміщення інформації на Вашому сервері - ніщо так не стомлює при пошуку потрібній інформації, як погано структуровані сервера.
  • Відсутність орфографічних і граматичних помилок - цей пункт я включаю сюди зважаючи на величезну кількість помилок на web-сайтах, що свіжоз'являються. Адже це просто - набивайте текст в редакторові з перевіркою орфографії і перечитуйте те, що Ви написали, перед виставлянням Вашого сервера на усесвітній огляд.
Ось, мабуть, і всі основні принципи, дотримання яких гарантує успіх Вашому web-сайту, а через нього - і благополуччя, і розширення популярності Вас, Вашої фірми, клубу, руху.

Як вправа спробуйте пройтися в web і порахувати час на завантаження різних сторіночок, а також обгрунтованість їх завантаження (виходячи із змісту). Подивитеся, наскільки зрозуміла структура сервера і зручність користування ним.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...