Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Як правильно реєструвати сайт

Чому ж так відбувається, що лічильник на Вашій сторінці майже не збільшується? Все просто - про Вас поки ніхто нічого не знає. Пора зайнятися розкручуванням сайту - збільшенням щоденної кількості відвідувачів. Є декілька способів досягнення цього:
  • реєстрація в пошукових системах
  • баннерообмінні мережі
  • згадка сайту в web-огляді
  • друкарська реклама в газетах і журналах
  • сповіщення про появу сайту у відповідній ехо-конференції
  • обмін посиланнями із спорідненими сайтами
  • згадка адреси сайту в листуванні і ін.

Сьогодні ми розберемося з найпростішим, але ефективнішим способом розкручування - реєстрацією в пошукових системах і каталогах. Як це зробити правильно? І взагалі, що розуміти під "правильною" реєстрацією? На мою думку, "правильно" означає, що у відповідь на запит по темі Вашого сайту ви отримуєте список посилань, в яких Ваш сайт знаходиться одним з перших.

Визначимося з термінологією. Є пошукові системи, а є інтернет-каталоги. Почнемо з пошукових систем. По суті, це дуже велика база даних, яка зберігає в собі повні тексти всіх зареєстрованих сайтів. Необхідним компонентом пошукових систем є роботи. Робот - це невелика програма, яка ходить по посиланнях на сайті і індексує всі зустрінуті по дорозі сторіночки. Для реєстрації ми повинні повідомити роботові адресу нашого сайту. Пошукові системи достатньо завантажені роботою, адже щодня приходять десятки тисяч запитів. З цієї причини, після того, як Ви послали запит на реєстрацію, пройде порядка 1-2 тижні, перш ніж сайт реально проїндексируєтся пошуковим роботом.

Інтернет-каталоги - списки ресурсів, розподілені по категоріях. Бувають спеціалізовані і загальні. Основна відмінність їх від пошукових систем полягає в тому, що всі запити є видимими людьми, які оцінюють цінність сайту, вибирають для нього категорію в каталозі і коректують наданий Вами опис.

Перед тим, як реєструвати сайт, потрібно трохи підготуватися - згодом це заощадить нам багато часу. І почати потрібно з пошуку ключових слів і складання зрозумілого опису сайту.

Ключові слова

До підбору ключових слів варто підійти серйозно. Правильний їх вибір дозволяє сильно підвищити позицію сайту при запитах.

Які ж слова слід підбирати? Зрозуміло, ті, що найвірніше відображають специфіку саме Вашого сайту. При цьому постарайтеся уникати зайвих і загальних фраз. Представте себе на місці людини, яка намагається знайти Ваш сайт. З яких слів Ви б почали пошук? Що б набрали в пошуковій системі?

Потрібно підібрати порядка 20-30 ключових слів. А потім перевірити їх, набравши в пошуковій системі. Список яких сайтів повертається? Чи зв'язані вони з тематикою Вашого сайту? Якщо так, то добре - значить, Ви вже більш-менш підібрали основні слова. Як приклад подивитеся, які ключові слова використовуються в знайдених сторіночках.

Опис сайту

Опис повинен бути лаконічним і ємким. Щоб було зрозуміле з першого погляду. Адже в пошуковій системі інформація виводиться невеликими порціями про кожен знайдений сайт, і у нас просто немає місця більш ніж на один невеликий абзац.

При складанні опису не потрібно указувати назву сайту, воно і так буде проїндексировано. Також постарайтеся уникати загальних фраз типу: "Тут Вам буде цікаво", "На цьому сайті є все", "Заходь, не пошкодуєш!" і тому подібне Опишіть саме зміст сайту, відвідувач сам розбереться, чи потрібно йому йти на Вашу сторіночку. Адже Вам потрібний не просто відвідувач, а саме Ваш відвідувач! Яка радість з того, що сторіночку покинуть, ледве поглянувши на неї і переконавшись, що вона не відповідає опису?

Підготовка до реєстрації

Ну ось, опис вже складений, ключові слова знайдені. Але не поспішаєте, адже всі каталоги і пошукові системи при реєстрації запрошують практично однакову інформацію. Кожного разу вводити її - це достатньо утомливе і довге заняття. Прискорити процес можна, якщо заздалегідь скласти короткий паспорт сайту, який може виглядати приблизно так:

Назва сайту: Веб-студія "Sanao"
URL сайту: http://www.sanao.com.ua
Опис сайту: Дизайн і виготовлення web-сайтов, їх підтримка і розкручування в мережі. Статті і посилання по web-дизайну, корисні рекомендації.
Ключові слова: дизайн, design, web-design, веб-сервер-дизайн, web-мастерінг, web, веб-сервер, www, підтримка, розкручування, реклама, банер, баннерік, кнопка, оптимізація, статті по веб-серверу-дизайну, посилання по web-дизайну, gif, jpg, HTML, Javascript, CGI, SSI, ASP, вишня, cherry.
Контактна особа: Іван Петренко
E-mail реєстрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Якщо у Вас є версії сторіночок на інших мовах, то потрібно скласти подібний паспорт для кожного з них.

Завдяки такій схемі ми тепер зможемо заповнювати поля у формах, використовуючи звичайний спосіб "копіювання і вставки" (Copy&paste), що сильно прискорює процес.

Залишилося знайти список пошукових систем і приступити до реєстрації.

Після вибору конкретної пошукової системи Вам потрібно буде знайти в ній пункт меню типу "Додати сайт" або "Запропонувати ресурс". У деяких каталогах і пошукових системах цей пункт захований досить добре і доведеться проявити кмітливість, щоб відшукати його. Ну, а далі все просто - потрібно слідувати інструкціям, що з'являються на екрані, які трохи відрізняються один від одного в різних системах.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...