Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Підтримка сайту - запорука успішності та розвитку веб-проекта

Створення сайту за своєю суттю не є кінцевою метою. Наш досвід показує, що зробивши сайт з прекрасним дизайном і функціональністю, добре продуманими структурою і текстами, можна не отримати очікуваного результату.
Якщо у Вас хороший веб-сайт, але його відвідуваність близька до нуля, то всі розмови про те, щоб повернути вкладені в його створення інвестиції, безпідставні, отже потрібна підтримка сайтів з їх подальшим розвитком.

Недостатньо просто замовити рекламу в типових мас-медіа — необхідно, щоби сам сайт можна було легко і швидко знайти в Інтернеті. Багато існуючих сайтів не є ефективними. І це відбувається не через те, що вони були погано зроблені, а тому що після створення їх підтримкою і розвитком не займалися і не займаються до сьогодні.
Аналізуючи таку ситуацію, ми почали пропонувати послугу оптимізації і підтримки сайту. Ми відпрацьовували цю послугу на собі і своїх внутрішніх проектах. Зараз вона включає технічні, маркетингові, інформаційні і аналітичні роботи, що дозволяють добиватися конкретних результатів у поставлених цілях.


Тепер ми в першу чергу зацікавлені в співпраці з тими організаціями, які не на словах, а насправді зацікавлені в професійному розвитку свого сайту і готові проводити необхідні для цього роботи і виділяти необхідні ресурси. При домовленості на створення сайту (розробка сайту) буде укладатися домовленість на впровадження, підтримку і просування сайту - обслуговування протягом перших трьох місяців його роботи. Якщо Вас влаштують досягнуті результати, Ви зможете продовжити сервіс підтримки проекту і надалі. Такий підхід дасть змогу побачити не лише професійно виконаний сайт, але й реальні результати від його роботи.


Спеціалістами нашої студії надаються наступні послуги з підтримки веб-сайтів:

  • Створення додаткових сторінок системи.
  • Адаптація матеріалів для Інтернету.
  • Керування інтерактивними модулями сайту (новини, форуми, FAQ секції і т.п.).
  • Наповнення інформаційними статтями.
  • Наповнення стрічки новин.
  • Слідкування за актуальністю матеріалів сайту
  • Розробку графічних елементів для сайту (банери, малюнки, схеми).
  • Розробку та оформлення нових підрозділів сайту.
  • Редизайн веб сайту.
  • Резервне копіювання інформації.

Ви хочете, щоб Ваш сайт дійсно працював після створення? Ви хочете, щоб приходили нові клієнти? Тоді, не можна кидати сайт лише його створивши. Його необхідно підтримувати, розвивати, рекламувати. Довірте цю справу професіоналам і отримайте чіткий та прогнозований результат!

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...