Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Розкрутка сайту – навіщо сайту розкрутка

Розкрутка сайту - це найважливіший процес для будь-якого сайту в Інтернеті, незалежно від призначення сайту. І розкручування сайту не може бути періодичним і поверхневим. Розкрутка сайту - це нескінченний процес, який не можна припиняти, оскільки Інтернет - це величезний масив інформації і щодня з'являються нові сайти, які в при хорошій розкрутці стають Вашими конкурентами. Якщо Ви просто розмістили свій сайт в Інтернеті й вирішили, що цього достатньо, то Ваш сайт дуже швидко виявиться на самому дні Інтернету - він не буде працювати на Вас. Сайт без розкрутки опиниться далеко в тіні Інтернету, де його ніхто ніколи не знайде. Щоб про Ваш сайт довідалися, Вам потрібно розкручувати його, використати всілякі методи, щоб постійно витягувати сайт на світло - бути попереду Ваших конкурентів.

Що таке розкрутка сайту?

Розкручений сайт - це сайт, що має велику кількість відвідувачів (точну цифру не можна назвати, тому що один сайт може вважатися розкрученим при цифрі 100 відвідувачів в день, а іншоий може вважатися розкрученим, якщо він має не менш 1000 відвідувачів в день). І в той же час не можна назвати розкрученим сайт, кількість відвідувачів якого не росте з кожним днем. Розкручування й застій - поняття несумісні. Щоб утриматися на плаву, Вашому сайту потрібно постійно розвиватись, потрібно постійно поповнювати свої резерви - оновлювати інформацію. Саме тому, що Інтернет - це структура, яка дуже динамічно розвивається. Якщо Ви будете відставати від загального ритму розвитку, то неодмінно виявитеся в тіні.

Навіщо сайту потрібна розкрутка?

Розкручений сайт заробить для Вас більше грошей ніж нерозкручений. Скажімо, Вас цікавить заробіток в Інтернет. Ви хочете продавати свої знання. Ви написали навчальний курс "Як робити рекламні банери" і вирішили продавати його зі свого сайту. Якщо Ви встановили прийнятну ціну за свій інформаційний продукт (допустим 10 доларів), якщо Ваш сайт називається "Як зробити свій сайт" (або "Дизайн в Інтернеті"), тобто залучаєте на сайт цільову аудиторію, то по середній статистиці Ваш курс купить одна людина зі ста, що відвідали Ваш сайт. Тобто при відвідуваності 100 чоловік у день Ви продасте одну книгу в день, або інакше кажучи, заробите 10 доларів.
Якщо Ви розкрутите свій сайт до 1000 відвідувачів в день, то ви зможете продавати 10 екземплярів вашого курсу в день, тобто будете заробляти 100 доларів денно. Різниця відчутна.
Чим більше розкручений Ваш сайт, тим більше грошей Ви з його допомогою заробите.

 

Результати розкрутки сайту

Розкручений веб-сайт перебуває на більше високих позиціях у рейтингах. Отже Ваш сайт одержить додаткових відвідувачів саме із цих рейтингів (а перші позиції в рейтингах можуть додати Вам кількість відвідувачів, порівняно з відвідуваністю Вашого сайту). Наприклад, сайт job.ru перебуває в першому рядку рейтингу Rambler's Top100. І знаєте, скільки це дає нових відвідувачів цьому сайту? Приблизно 6000 нових відвідувачів в день!

Якщо Ваш сайт включений у банерну мережу, то велика кількість відвідувачів дасть Вашому сайту велику кількість показів банерів (за винятком комісійних банерної мережі), що, у свою чергу, збільшить відвідуваність Вашого сайту на десятки-сотні відвідувачів в день (залежно від кількості показів і від якості ваших власних банерів).

Якщо Ви робите адресну поштову розсилку, а форму підписки на розсилку розомістили на свій розкручений сайт, то це неодмінно дасть Вам нових передплатників Вашої розсилки.

Розкрутка сайту потрібна з наступних причин

  • велика кількість передплатників розсилки збільшить ядро постійних відвідувачів Вашого сайту (що зміцнить його позиції в рейтингах);
  • це збільшує Вашу цільову аудиторію, якій Ви зможете пропонувати свої товари та послуги, тобто Ви зможете на цьому заробляти більше грошей;
  • збільшиться рейтинг Вашої розсилки на службі поштових розсилок, що, в свою чергу, приведе ще до одного потоку збільшення кількості нових передплатників Вашої розсилки, які ще не були на Вашому сайті, але обов'язково зайдуть, тобто збільшать відвідуваність Вашого сайту.
Висока позиція в рейтингу приверне увагу до Вашого сайту з боку інтернет-оглядачів, які мають свої популярні розсилки і сайти. Інтернет-оглядач напише статтю про Ваш сайт, і розмістить її на своєму сайті. Це не тільки дасть Вашому сайту нових відвідувачів, але зробить Ваш сайт більш помітним для інших інтернет-оглядачів (які також можуть написати статтю про Ваш проект). А, найважливіше – це розміщення посилання на Ваш сайт на іншому сайті підніме індекс цитування Вашого сайту - це такий показник, що відіграє величезну роль у розкрутці Вашого сайту.

Цей список можна ще довго продовжувати. Але, висновок один - чим більше розкручений сайт, тим більший він має потенціал, тим швидше він буде виконувати свою роль: робити Ваш проект популярним і успішним та заробляти для Вас гроші.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...