Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Створення сайту - перевага над конкурентами

Створення власного інтернет-сайту — важливий крок компанії до розширення кордонів власного бізнесу та здобуття нової аудиторії! Якщо Вам замало аудиторії покупців, яка обмежується кількома кварталами біля Вашого офісу чи магазину, або Вашого міста – Вам терміново потрібен свій сайт!
Розробка веб-сайту — це створення маркетингового інструменту, призначеного стимулювати попит на певні послуги чи продукцію, або інформаційного ресурсу, спрямованого на те, щоби донести до цільової аудиторії необхідну інформацію, або створення сервісного ресурсу, який би вирішував завдання з надання певних послуг зацікавленим відвідувачам. При цьому, варто пам'ятати, що розробка сайту, який може якісно виконувати всі ці функції, — процес досить складний і потребує високого професійного виконання.
Переваги веб-сайту
  • сайт - це "всезнаючий менеджер", робочий графік якого 24 години на день, 7 днів на тиждень, 12 місяців на рік, 365 днів на рік
  • скорочення витрат або створення прибутку
  • всесвітній доступ; систематизація, організація і контроль робочого процесу та інші
Багато великих компаній та приватних бізнесменів виявили нову перевагу – маючи свій сайт, не треба мати престижних представництв в центральній частині міста, адже можна мати свій інтернет-сайт з магазином та складом на околиці міста. Необхідні товари, які замовляють покупці, доставляються додому, і, всі у виграші – продавець економить гроші за оренду дорогих офісів та магазинів, заробітну плату обслуговуючого персоналу та менеджерів, а покупець економить свій час. І це все при тому, що вартість не змінюється для покупця, хоч собівартість значно зменшується для продавця!

Ми надаєм послуги з розробки та створення сайтів у м. Львові для процвітання Вашого бізнесу! У нас працюють аналітики, які вивчають бізнес клієнта та його конкурентів, цільову аудиторію, особливості ринку, на якому він працює і створюють рекомендації, які потрібні для того, щоб майбутній проект став комерційно успішним.

За тривалий час існування та роботи на ринку надання послуг в Інтернеті у нас сформувались певні положення роботи. На наш погляд, інтернет-сайт має володіти певними якостями.
створення сайту Основні критерії веб-сайту

Сайт має бути орієнтований на надання послуг (сервісу). Якщо Ви скорочуєте витрати на обслуговування Ваших клієнтів, партнерів, дилерів чи офісу за допомогою інтернет-сайту, значить, інвестування в новітні технології дало відповідний ефект.

Маючи свій сайт, вже не потрібно витрачати від тисяч до сотень тисяч доларів на поточні витрати оренди приміщень, на навчання персоналу та виплату заробітньої плати – інтернет-бізнес може обслуговувати навіть при великій завантаженості замовленнями всього кілька чоловік. А витрати на підтримку сайту зовсім невеликі - Ви досі не бачите переваг?

Сайт — це частина бізнесу, перенесена в Інтернет. Бізнес має властивість рости. Часто інтернет-сайти не встигають за зростанням бізнесу, швидко «старіючи» морально і технічно.

Веб-сайт
має просувати продукцію (послуги) компанії в Інтернет. Для цього оптимально підходить супровід сайтів на протязі часу його існування спеціалістами по оптимізації та рекламними менеджерами. За рахунок постійної підтримки, розкрутки сайту, написання тематичних статей, ведення розсилок та інформування про Ваш бізнес користувачів Інтернету Ваш сайт буде постійно збільшувати аудиторію, а за рахунок цього збільшуватиметься кількість Ваших клієнтів.

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...