Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Що потрібно для створення сайту

Ви вирішили замовити веб-сайт! Що Вам необхідно для того, що б приступити до виконання задуманого і найкраще пояснити веб-дизайнеру, який веб-сайт потрібно створити.
Необхідно визначити функціональну структуру веб-сайту:

  • скласти перелік розділів сайту та визначитися з їх назвою
  • визначити загальну кількість сторінок сайту
  • зібрати необхідну текстову та графічну інформацію для наповнення сайту

Також, потрібно визначитися зі стилем виконання сайту - веб-дизайном, залежно від роду Вашої діяльності, навівши кілька прикладів веб-сайтів, які Вам подобаються за оформленням та дизайном.

Інформація для створення сайту, яка необхідна  від замовника

  • Потрібно підготувати текстову інформацію для сайту по розділах в електронному форматі Microsoft Word.
  • Підготувати графічну інформацію (фотографії, буклети, рекламні проспекти)
  • Визначитися з кольорами майбутнього веб-сайту, якщо у Вашої компанії є визначений фірмовий колір, то потрібно його вказати або ж вказати кольори, які Вам подобаються. Також можна продумати і вказати кольори, які категорично Вам не подобаються.
  • Надати логотип організації у векторній формі, якщо такий є.
  • При виконанні робіт з певною базою даних бажано мати технічне завдання на базу даних.

Якщо Ви підготували всю необхідну інформацію для виготовлення сайту - можна приступати до виконання робіт. Розробка сайту займе від 10 до 25 днів, залежно від того, наскільки складною буде структура сайту. Кожне замовлення розглядається окремо з індивідуальним підходом та умовами.

Що потрібно для створення прибуткового сайту

Визначити мету створення сайту
Визначіться для чого Вам потрібний сайт: для підвищення іміджу, для інформування відвідувачів, для продажу продукції, для подання компанії й т.д. Виходячи із цього, дизайнер буде створювати дизайн, що відповідає саме Вашим цілям.
Підібрати гарне доменне ім'я
Домен - це ім'я Вашого сайту, а також корпоративної пошти. Важливо, щоб доменне ім'я легко запам'ятовувалося, викликало асоціації з компанією або продукцією і було простим у написанні. Адже Вам доведеться диктувати адресу сайту клієнтам, а клієнтам прийдеться набирати його.
Доменне ім'я:
fіrma.com.ua
Створити дизайн і запрограмувати його
Дизайнер створює дизайн, виходячи із цілей Вашого сайту. Фахівець завжди знайде оптимальне сполучення кольорів та форм. Після чого програміст зробить з намальованого дизайну працюючий сайт.
Розмістити інформацію на сайті
Верстальник розміщує інформацію про Вашу компанію та продукцію на сайті. При цьому він компонує тематичні фотографії й витримує загальний стиль сайту.
Розмістити сайт в Інтернеті
Вже готовий сайт розміщується на спеціальних серверах, які забезпечують безперебійний доступ до сайту в будь-який час.
Оптимізувати сайт для пошукових машин (розкрутка сайту)

Сайт готовий, користувачі можуть на нього зайти. Але чомусь немає дзвінків від клієнтів і лічильник відвідувань показує дуже маленьку цифру. Розкрутка та просування сайту забезпечує потік потенційних клієнтів, і, відповідно приносить Вам прибуток.
Розвивати та підтримувати сайт

У Вас з'явилася нова продукція? Ви шукайте нових партнерів або співробітників? На честь чергового свята Ви організовуєте акцію? Вся ця інформація повинна з'явиться на Вашому сайті. Адже інформація цінна, коли вона свіжа.

Тільки тепер можна вважати сайт повністю готовим. Він невпинно працює на Вас 24 години на добу і приносить прибуток.

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...