Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Логотип. Розробка логотипа компанії

розробка логотипа Розробка логотипа компанії

Логотип - оригінальне зображення повного або скороченого найменування фірми або товарів фірми, покликане зробити відомим та популярним імідж компанії. В ідеалі дизайн логотипа повинен відображати основний напрямок діяльності фірми.

Фірмовий стиль - основна складової успішності Вашого бізнесу. Поняття "фірмовий стиль" містить у собі такі фактори як розробка логотипа, товарного знаку, фірмових кольорів, шрифтів і ряд інших моментів, які роблять Ваш бізнес унікальним. Логотип - це обличчя компанії.

Розробка логотипа
ведеться або замовляється фірмою спеціально з метою залучення уваги до неї, до її товарів та послуг. Адже створення логотипа є початком розробки такої важливої візуальної характеристики фірми, як фірмовий стиль. Всі стилістичні елементи фірмового стилю компанії (кольорова гама, шрифти, графічні матеріали) будуть у свою основу включати те, що при створенні врахувала грамотна розробка логотипа.

Ми пропонуємо кілька рекомендацій, які допоможуть Вам визначити основні критерії дизайну логотипа.

Основні критерії дизайну логотипа
  • логотип повинен бути простий для сприйняття, оригінальний по дизайну, відповідати загальним завданням позиціювання фірми в її маркетинговій стратегії
  • всі элемементы логотипа повинні сполучатися між собою за формою, кольором, розміром - до того ж, він повинен однаково добре виглядати як на величезному банері, так і на малому брелку
  • логотип повинен бути яскравим, чітким, адже це фактично єдиний символ, що залишається з фірмою незмінно, на весь період її існування

Вдалий логотип здатний значно вплинути на сприйняття фірми на ринку: адже тільки після розробки логотипа, який запам'ятовується, Ви зможете провести ефективну рекламну кампанію в пресі, радіо, на телебаченні, зовнішню рекламу в Інтернеті, випустити представницьку поліграфічну, рекламну й сувенірну продукцію, створити упакування й етикетку для вашої продукції і P.O.S.-матеріали для її реклами в місцях продажів.

Ціна розробки логотипа - від 150$


Розробка логотипа
- це доволі складна робота. Віднесіться серйозно до дизайну головного елемента Вашого іміджу, і витрати окупляться з лишком. Довірте розробку й створення логотипа професіоналам. Дайте дизайнерові трохи волі, досить часу і якнайбільше   інформації. Вам будуть запропоновані декілька  варіантів розробленого логотипа Вашої фірми на вибір. І зрештою   ми знайдемо той варіант, що повністю задовільнить вимоги замовника.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...