Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Розробка рекламних банерів для веб-сайтів

Львівська студія веб-дизайну «Sanao Design» займається розробкою рекламних банерів різних типів та розмірів.Ви будете задоволені результатом cтворення банера, зробивши замовлення в нашій студіі дизайну.
розробка банера

розробка банера Розробка банера ( flash, gif ) для веб-сайту

Банер для сайту - це невелике рекламне оголошення, що є також посиланням на сайт рекламодавця. Основне завдання банера - привести до Вас на сайт потенційного клієнта. Щоб банер працював ефективно, він повинен бути помітним, але ненастирливим, розміщуватися на ресурсах, близьких по тематиці і популярних у цільової аудиторії. Запорукою успішної банерної реклами є професійний дизайн і знання кон'юнктури ринку.
Банер (рекламний банер) - це обличчя Вашої компанії. Дивлячись на банер, Ваш потенційний клієнт складе про Вас своє перше враження, змінити яке буває непросто. Саме тому наша студія веб -дизайну дуже серйозно підходить до розробки банерів. Рекламний банер повинен відображати основну суть Вашої пропозиції щоб направляти думки у потрібне русло. "Гарні картинки" банера, які не відповідають темі рекламної пропозиції, не спрацюють належним чином.

Дизайн банера для веб-сайту повинен залучати клієнтів своїм дизайном. Кожен показ баннера повинен позитивним чином впливати на свідомість глядача. Натискають на банери не завжди, але бачать їх постійно.

Вам потрібно зробити банер для Вашого сайту? Веб-студія «Sanao Design» допоможе Вам у цьому. Ми розробляємо ефективні банери, які працюють на прибуток наших клієнтів.Довірте роботу професіоналам, замовивши дизайн та розробку рекламних банерів у нас.

Професійне виготовлення банерів - один з найпотужніших інструментів інтернет-реклами, і ми вміємо створювати ці інструменти. Рекламні банерів поділяється на два типи - статичні та анімовані банери.

Статичний банер - статична картинка з рекламним оголошенням без використання анімації та інших елементів руху.
Анімований банер - анімована (рухлива) картинка з використанням flash або gif анімації.

Розміщення банерів, зазвичай, відбувається у форматах gif, flash/swf та jpg. Анімовані банери мають набагато більшу ефективність, ніж статичні.


Flash-банери (флеш) дозволяють застосовувати більш складну анімацію та збільшити інформаційний зміст при мінімальних розмірах файлу банера. Розмір файлу - дуже важливий показник баннера який впливає на його ефективність. Флеш банери мають найбільш ефектний вигляд, ніж банери інших форматів. Студія веб-дизайну «Sanao» готова створити для Вас банер будь-якого розміру і формату, залежно від Ваших побажань.

розробка банера Технічна інформація для розробки банера

 • Розмір, кількість і тип банерів, які Ви замовляєте
 • Адреса (url) сайту, для якого Ви замовляєте банер
 • Адреса (url) передбаченої рекламної площадки
 • Для якої аудиторії
 • Передбачені мета і завдання банера
 • Основні концепції його виготовлення
 • Що має бути присутнім на банері
 • Яку інформацію він має висвітлювати
 • Якщо на банері має бути інформація про уникальні пропозиції (знижки, разпродажі, безкоштовні подарунки), то напишіть про це
 • Технічні подробиці

Ціни на розробку банера

 • від 60$: створення Flash банера
 • від 50$: створення Gif банера
 • від 30$: створення статичного банера
 • від 20$: створення банера-кнопки

При одночасному замовленні кількох банерів передбачені знижки !

розробка банера Стандартні розміри банерів

 • 468 x 60 - Full Banner
 • 392 x 72 - Full banner with Vertical Navigation Bar
 • 234 x 60 - Half Banner
 • 125 x 125 - Square Banner
 • 120 x 90 - Button #1
 • 120 x 60 - Button #2
 • 120 x 600 - Scyscraper Banner
 • 160 x 600 - Wide Scyscraper Banner
 • 88 x 31 - Micro Button
 • 120 x 240 - Vertical Banner

стандартні розміри банерів


 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...