Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Розкрутка сайтів, оптимізація, просування сайту

раскрутка сайту Розкрутка сайтів

розкрутка сайтуЯкщо Ваш сайт знаходиться не на перших сторінках пошукових систем і його важко знайти - вихід один - необхідна розкрутка сайту- реклама сайту в Інтернеті. Основний потік відвідувачів на сайт приходить за результатами пошуку - із пошукових ресурсів Інтернету Google, Яndex, Rambler, Meта, Bigmir)net та інших. Тому необхідно, щоб Ваш сайт якнайлегше було знайти. Для цього потрібно щоб Ваш сайт перебував на першій сторінці в результатах пошуку, на крайній випадок - на другій. Цього можна досягти за рахунок пошукової оптимізації сайту - комплексу методів по розкрутці та рекламі сайту, що дозволяють пошуковій машині високо видавати Ваш сайт у результатах пошуку. Якщо Вас цікавить збільшення цільової аудиторії на вашому сайті - то ми та пошукові системи допоможемо вам у цьому!

раскрутка сайту Розкрутка веб-сайту в Інтернеті

Розкрутка сайту піднімає рейтинг сторінки за пошуковими запитами на високий рівень - отже користувачі у результатах пошуку побачать її прямо перед очима - на перших позиціях в TOP 10. Оптимізація сайту під пошукові системи - найефективніший спосіб просування сайту в Мережі. Однак більшість компаній практично не займаються оптимізацією своїх сайтів, втрачаючи при цьому цільових відвідувачів, які могли б стати потенційними клієнтами або покупцями. На даний момент всім власникам ресурсів, особливо комерційного характеру, необхідно використовувати оптимізацію сайту як обов'язковий крок на шляху до успіху. Пройшли часи, коли підприємства й фірми вважали достатнім мати своє представництво в Інтернеті. Зараз не достатньо мати сайт, треба мати ефективний сайт, що працює на вас і приносить вам прибуток. Бізнес прийняв можливості Інтернету як інструмент по одержанню додаткового прибутку, який не потребує великих вкладень. Так чому ж ви повинні втрачати цю можливість і чекати, коли ресурс конкурента вийде на перші позиції?

розкрутка сайту

Просування сайтів (розкрутка) - комплекс дій (аудит сайту, оптимізація сайту, реклама сайту в Інтернет та ін.), спрямовані на отримання максимальної відвідуваності ресурсу. Це реєстрації сайту в пошукових машинах, рейтингах, каталогах, форумах, дошках оголошень, гостьових книгах і інших ресурсах Інтернет, а також аудит та оптимізація сайту, комплексне просування ресурсу в мережі.

раскрутка сайту Як розкрутити сайт - методи, етапи розкрутки веб-сайту детальніше >>

Розкрутка сайту потрібна для того, щоб пошуковики дізнались про існування сайту - прореєстрували його. Те, як буде зареєстрований веб-ресурс, вливає на позиції показу сайту по ключовому запиту. Наші оптимізатори підготують детальний опис Вашого ресурсу і зареєструють його у всіх необхідних пошукових системах та каталогах, оптимізують кожну сторінку сайту під пошуковики, проведуть рекламну кампанію Вашого сайту для досягнення найкращих результатів реклами та просування сайту.

Ціна розкрутки веб-сайту - 300$ в місяць (для сайтів створених веб-студією "Sanao")

Ціна розкрутки інтернет-магазину - 350$ в місяць (для сайтів створених веб-студією "Sanao")

Для досягнення високих позицій сайту у пошукових системах потрібно щонайменше 3-4 місяці проведення професійної розкрутки та реклами сайту. Результатом розкрутки сайту нашою веб-студією буде Ваш сайт на перших сторінках пошукових систем.

розкрутка сайту Скільки часу займає розкрутка сайту ?

Висунення сайту на лідируючі позиції (топ 10 основних пошуковиків) займає в середньому 4 місяці. Після розкрутки сайту потрібно робити періодично (підтримку) сайту, тому що конкуренти не сплять і теж розкручують свої сайти.
розкрутка сайту Оптимізація сайту або SEO ?

SEO - це поліпшення Вашого сайту як зсередини, так і зовні. SEO (Search Engіnes Optіmіzatіon) - перекладається як "оптимізація сайтів під пошукові системи". Наші фахівці проведуть "виправні роботи" по впорядкуванню кодового наповнення сайту, а також для того, щоб його зовнішній вигляд (інтерфейс) був зрозумілим і простим для користувачів і легко індексувався пошуковиками. Сайт, який побудований зрозуміло і логічно, буде відвідуватися знову й знову!* Ми гарантуємо, що Ваш сайт вийде в першу 10-ку Яндекса та Google по потрібних запитах;
 • Ми приведемо на Ваш сайт покупців і клієнтів саме у Вашому напрямку бізнесу.
 • Розкруткою сайтів ми займаємось тривалий час і постійно відслідковуємо зміни в пошукових алгоритмах.
 • Ваш сайт розкручується тільки "білими" методами: без обману пошукових систем.
 • Обійдіть своїх конкурентів з нашою допомогою! Ви гідні цього!
Тільки з нашою компанією ви заощадите витрати Вашого бізнесу й надалі будете працювати тільки з нами, тому що розкрутка, оптимізація, просування сайту принесе Вам набагато більше доходів у порівнянні з іншими видами реклами.

Ми гарантуємо що Ваш сайт почне приносити Вам прибуток з пошукових систем. Ми любимо свою роботу. Тому Вам належить тільки замовити оптимізацію та просування сайту в нас, і наші професіонали допоможуть Вам досягти Вашої мети швидко і без значних капіталовкладень.
розкрутка сайту Результат розкрутки сайту - позиції TOP10

Розкрутка сайту в Google дає збільшення відвідуваності сайту за рахунок цільових відвідувачів, збільшення середнього числа сторінок, які переглядає відвідувач, розширення пошукових ключових слів і фраз, по яких повинні знаходити сайт в пошукових системах, збільшення числа вітчизняних і закордонних каталогів, рейтингів і пошукових систем, у яких повинен бути зареєстрований сайт, підняття рейтингу сайту в "топах", конкретних каталогах і пошукових системах і т.д.

Багато хто висловлюють побажання мати сайт, що був би схожий на той, котрий їм сподобався. Не замислюючись, скільки такий сайт може коштувати, скільки часу й сил витрачено, щоб сайт подобався багатьом. Більшість сайтів, які популярні і займають високі позиції в рейтингах і за підсумками пошукових запитів, створювалися протягом багатьох років. Над ними працював колектив висококваліфікованих фахівців різного профілю. В оптимізацію та рекламу таких сайтів вкладені значні кошти.

Прагнення заощадити й довірити роботу з розкрутки сайту тим, хто обіцяє це зробити за низьку оплату, та у стислий термін і на 100% забезпечити високий результат, приводить до марної витрати грошей. Скупий платить двічі. Утримаєтеся від послуг тих, хто пропонує проведення розкрутки сайту з використанням яких-небудь сумнівних методів, за які сайт може отримати бан ( виключення сайту з пошукової видачі надовго ). Ефективно і якісно виконати розкрутку сайту може тільки професійний веб-дизайнер, що займається створенням сайтів, редизайном сайтів, підтримкою сайтів, розвитком і розкруткою не час від часу, а постійно. Скористайтеся послугами професійних веб-дизайнерів.

розкрутка сайту Як відбувається розкрутка та оптимізація сайту?

Надання наших послуг з оптимізації відбувається за наступною схемою:
 • Ми аналізуємо Ваш Сайт, проводимо консультації, обумовлюємо Бюджет, очікуваний Результат і Терміни, складаємо План робіт.
 • Після внесення передоплати ми приступаємо до роботи. Виконуємо описані в Плані робіт дії по оптимізації та розкрутці вашого сайту в пошукових системах.
 • В обговорений Термін одержуємо Результат у вигляді поліпшення показників вашого сайту при видачі результатів Пошуковими Системами.
 • Погоджуємо подальші кроки по коректуванню Рекламної кампанії Клієнта.
Ми зацікавлені в успіху наших Клієнтів та в налагодженні довгострокових партнерських відносин!

розкрутка сайту Розкрутка сайту включає в себе

 • Аналіз веб-сайту-вивчення сайтів конкурентів, їхні місця в пошукових системах
 • Підбір ключових слів по тематиці сайту
 • Оптимізація коду сторінок, аналіз пошукових запитів
 • Оптимізація необхідного існуючого текстового матеріалу сайту, розміщення в тексті ключових слів
 • Правильний вибір опису сторінки
 • Реєстрація в тематичних каталогах, розміщення посилань на спеціалізованих сайтах, дошках оголошень та ін.
 • Проміжний і підсумковий моніторинг позицій ресурсу в пошукових системах, аналіз ефективності проведеної розкрутки сайту та підтримка одержаних результатів.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...