Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Редизайн сайту

Редизайн сайту - зміна дизайну, програмної частини, структури веб-сайту. Веб-студія «Sanao» надає послуги по зміні дизайну сайту - редизайну. Редизайн передбачає проведення різних робіт з веб-дизайну, як за обсягом, так і за складністю - зміна дизайну сайту, збільшення його функціональних можливостей, перенесення сайту на Систему Управління Контентом - CMS.

редизайн Редизайн сайту - зміна дизайну та програмної частини сайту

редизайнКожна версія сайту, якою б якісною і продуманою вона не була має свій термін існування. Редизайн сайту проводять раз в 2 роки. Це пов'язано, насамперед, з розвитком компанії, зміною пріоритетів, напрямків її діяльності, а також з появою нових, переважаючих технологій. Будь-який дизайн сайту старіє так, як і паперова продукція - буклети, листівки і т.д.

До рішення про зміну дизайну сайту необхідно підходити обдумано - оцінити дану привабливість і ефективність даного дизайну, довідатися в партнерів і постійних клієнтів, чим саме дизайн Вашого сайту приваблює їх, а чим відштовхує.
редизайн Зміна дизайну сайту - редизайн

Проведення редизайну сайту не менш відповідальна справа, ніж послуги по його первинній розробці. У більшості випадків, говорячи про редизайн сайту, компанії приходять до висновку, що просто замінити дизайн сайту недостатньо. Необхідно якісно переробити його структуру, проаналізувати переважаючі сторони дизайну, а також ті, які дизайн сайту не зміг вирішити. Додати до цього списку відгуки про роботу сайту партнерів, клієнтів і співробітників компанії, а також аналіз сайтів конкурентів.

Досить часто питання редизайну, а також доробки й реструктуризації сайту стає потрібним, коли структура сайту не справляється зі своїми функціями або її функціонування недостатніє, коли процеси взаємодії різних внутрішніх зв'язків сайту не оптимізовані, що приводить до зайвого навантаження на сервер, і, як наслідок, до збільшення часу завантаження сайту.

При перегляді кожного нового сайту відвідувач першочергово звертає увагу на його дизайн, а вже згодом на його інформативність. Є сайти, дизайн яких не змінювався по декілька років і, умовно кажучи, застарів в порівнянні з конкурентами, в яких сайти виглядають новими та сучасними. Такі сайти втрачають постійних відвідувачів, навіть якщо добре розкручені в пошукових системах, по простій причині - відвідувачам здається неактуальною інформація на сайті. Тому рекомендуємо Вам не втрачати часу зі старим дизайном свого веб-сайту, а проаналізувати позитивні сторони конкуруючих сайтів і вжити необхідних заходів по редизайну, щоб бути завжди попереду. Рекомендується проводити редизайн сайту кожні два роки.

редизайн Збільшення функціональних можливостей веб-сайту

З часом потрібно оновлювати не тільки дизайн сайту, але й додавати нові можливості , збільшувати  функціональність сайту - додати каталог продукції, галерею, дошку оголошень, форму зворотнього зв'язку, форум, розсилку, реєстрацію користувачів та ін. Можливо, доречно буде переглянути роботу сайту вцілому і зробити його зручнішим та функціональнішим.

редизайн Перенесення сайту на Систему Управління Контентом - CMS

Якщо Вам потрібно досить часто вносити зміни на сайт, потрібна постійна підтримка - редагувати статті, додавати ілюстрації, змінювати ціни у прайс-листах, тощо і Ви часто не встигаєте оновити її вчасно - Вашому сайту необхідно перейти на Систему Управління Контентом - CMS, за допомогою якої Ви зможете в онлайні міняти всі тексти, малюнки та велику кількість іншої інформації на Вашому сайті - легко, зручно і без сторонньої допомоги.

Ціна редизайну сайту - від 500$

Ціна редизайна сайту залежить від того, що саме потрібно змінити в поточному дизайні та в програмній частині:
  • якого рівня складності буде новий дизайн сайту і наскільки він буде ілюстративним,
  • чи має бути присутня Flash-анімація,
  • скільки макетів типових сторінок необхідно розробити ( чи буде кожен розділ сайту відрізнятися від попередніх і мати власну ілюстрацію) та інших факторів.
Якщо Ви бажаєте змінити дизайн сайту на більш сучасний, переробити структуру сайту, зробити зручнішою його навігацію, додати сайту ілюстративності - зверніться до нас.  Ми надамо Вашому веб-сайту нового, сучасного, професійного вигляду. Адже презентабельний вигляд сайту компанії - це її обличчя - це успіх і процвітання бізнесу!

Оновлений веб-сайт Вашої компанії ми оптимізуєм під пошукові системи та проведем професійну розкрутку та рекламу сайту, розробим рекламні банери для представлення Ваших товарів та послуг в світовій мережі Інтернет.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...