Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Створення сайтів, розробка інтернет-магазинів, розкрутка сайту

створення сайтівСтудія веб-дизайну "Sanao" працює як з організаціями, так і з приватними особами, надаючи повний спектр послуг в галузі створення сайтів з системою керування змістом, оптимізації і розкрутки сайтів в Інтернеті та пошукових системах. Створення сайту - це інвестування в надійний інструмент просування Вашого бізнесу. Веб-студія “Sanao” допоможет Вам створити не просто сайт - ми надаємо весь спектр послуг з веб-дизайну – створення сайтів від сайту-візитки до сайту “під ключ”,  розробка Інтернет-магазину, розкрутка і оптимізація сайту. Фахівці нашої студії дизайну – професіонали на ринку створення сайтів  з великим досвідом роботи і уважним відношенням до клієнтів. Наша мета - створити сайт ефективний для бізнесу, який приносить прибуток.

Розробка сайтів і нові технології з кожним роком все стрімкіше завойовують сучасний бізнес-простір, все більше людей звертаються в Інтернет у пошуках інформації, що їх цікавить. Сьогодні вже неможливо уявити собі роботу компанії без її присутності в мережі. Представництво в Інтернеті характеризує будь-яку фірму як солідного і надійного партнера, тому створення сайту є невід'ємною вимогою як для компаній з довгою історією, так і для нових підприємств.

веб дизайн Веб-дизайн

Створення сайту і його розробка починається з веб--дизайну. На сьогоднішній день кількість веб-сайтів обчислюється сотнями тисяч, тому надзвичайно важливим є зробити дизайн Вашого сайту особливим і таким, що запам'ятовується. Досвідчені дизайнери нашої компанії створять такий дизайн сайту, який ідеально підійде під Ваш стиль.

веб дизайн Сайт-візитка

Якщо Ви тільки починаєте виходити на простори всесвітньої мережі, то оптимальним вибором для Вас стане сайт-візитка. Сайт-візитка є найпростішим, а значить, і найекономічнішим варіантом, в якому Ви можете висвітлити основні напрями діяльності компанії, а головне, вказати контакти. При розробці сайту-візитки ми створюємо оригінальний дизайн і використовуємо зручну систему управління сайтом (CMS).  Елегантний або яскравий, сайт-візитка буде довготривалою і надійною рекламою Вашої компанії. Створення сайту-візитки стане Вашим першим кроком в Інтернеті.
детальніше про сайт-візитку

веб дизайн Інтернет-магазин

Наша веб-студія допоможе Вам розвинути свій бізнес, збільшити продажі, і завоювати ринок за допомогою розробки Інтернет-магазину. З кожним днем все більше людей вважають за краще купувати товари в Інтернет-магазинах, що дозволяє економити час як покупцям, так і продавцям.

Створивши власний Інтернет-магазин, Ви зможете не тільки збільшити об'єми продажів, але і оперативніше реагувати на попит, динамічно розвиватися і відповідати останнім вимогам ринку. Ми виконуємо створення інтернет-магазину на зручній системі керування змістом (CMS), з ексклюзивним дизайном, за найсучаснішими технологіями веб-дизайну. Також ми допоможемо Вам оптимізувати і розкрутити інтернет-магазин з урахуванням всіх  тенденцій SEO оптимізації.
детальніше про інтернет-магазин

веб дизайн Розкрутка сайту

Створення сайту це тільки перший крок для розвитку Вашого бізнесу. Відвідувачі в першу чергу шукають сайти в пошукових системах, тому головною метою для кожного сайту є його розкрутка в пошукових системах. Якщо Вашого сайту немає на перших сторінках пошуковиків  - Ваші клієнти не знають про Вас, отже Вам потрібна розкрутка сайту. Ми зробимо так, що Ваш сайт знаходитиметься на перших сторінках пошукових систем та збільшимо відвідуваність сайту. Оптимізація і просування сайту є необхідною умовою його повноцінної роботи.
детальніше про розкрутку сайту

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...