Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Створення сайтів - Львів, розкрутка та підтримка сайту

Львівська студія веб-дизайну «Sanao» займається професійною розробкою і створенням веб-сайтів у Львові для фірм, підприємств та приватних осіб, їх розміщенням на сервері , підтримкою сайту, редизайном, копірайтингом, реєстрацією в пошукових системах та каталогах, а також розкруткою та рекламою сайту в Інтернет. Ми також пропонуємо якісну роботу в таких напрямках, як розробка банерів flash та gif та дизайн логотипів.

створення сайту Львівська студія веб-дизайну «Sanao» надає послуги

  • створення та розробка сайту
  • розміщення сайту в Інтернет
  • розкрутка та реклама сайту
  • підтримка та обслуговування сайту
  • редизайн сайту, зміна дизайну сайту
  • копірайтинг, написання текстів для сайту
  • розробка банерів flash та gif
  • розробка логотипа

Якщо Вам потрібно замовити дизайн, створення і розробку сайту у Львові, провести пошукову оптимізацію веб-сайту, рекламу в Інтернет - зверніться до нас!

Дизайн-студія «Sanao Design» є творчим професіоналом в галузі створення веб-сайтів, професійної розкрутки та підтримки сайтів у Львові, а також розробки фірмового стилю. Основне завдання веб-дизайн студії «Sanao Design» - це допомогти клієнту створити цілісний Інтернет проект, який принесе прибуток його бізнесу.

Професійні дизайнери нашої студії мають великий досвід роботи в сфері інформаційних технологій. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, намагаючись створити власний неповторний стиль для його веб-сайту. Саме в цьому перевага дизайн-студії «Sanao Design». Чіткий алгоритм нашої роботи дозволяє забезпечити якісну і швидку розробку дизайну сайту.


Чим швидше Ви замовите створення сайту, тим швидше він почне працювати на Вас і приносити Вам прибуток !

Веб-дизайн та створення сайтів — трудомісткий і складний процес. Перед створенням великого, масштабного Інтернет-проекту потрібно врахувати масу факторів, що впливають на весь подальший процес розробки сайту. Ми відслідковуємо нові тенденції розвитку веб-дизайну, а також і розвитку мережі Інтернет, і враховуємо їх в нашій роботі, для того, щоб дизайн сайту сподобався нашому замовнику. До розробки сайтів ми приступаємо, після того, як проведемо замовнику детальну консультацію стосовно його майбутнього проекта. Термін і вартість розробки сайтів для кожного інтернет-проекту ми обговорюєм індивідуально, в залежності від критеріїв даного замовлення.
створення сайту Створення сайту

Створення сайту - це лише частина справи, оскільки кожному сайту потрібна активна відвідуваність. Ми проводимо створення сайтів не тільки з урахуванням пошукових систем, але й з урахуванням великого досвіду у вивченні психології користувачів! Тому, після розробки веб-сайту пропонуємо такі послуги, як розкрутка та просування сайту в Інтернет, підтримка сайту та оновлення інформації на сайті, редизайн - зміна дизайну веб-сайту, копірайтинг - написання та оптимізація текстів під пошукові системи, дизайн логотипів та банерів.
створення сайту Розкрутка сайту

Комплексний процес, при якому наші фахівці на основі аналізу вмісту Вашого сайту по погодженим з Вами словам почнуть збільшувати "вагу" сайту в пошукових системах: посилання з інших сайтів й оптимізація внутрішньої структури сайту, які не тільки виведуть Ваш сайт у пошуку але й здійснять розкрутку сайту через залучення відвідувачів.

Якщо Вам потрібно створити сайт, змінити дизайн веб-сайту - редизайн, замовити професійну розкрутку та рекламу сайту Вашої фірми, підтримку та обслуговування сайту, розробити банер, створити логотип, написати тексти, статті для Вашого веб-сайту - копірайтинг - звертайтесь до нас.
Львівська студія веб-дизайну «Sanao» до Ваших послуг!

 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...