Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Підтримка сайту

підтримка сайтуПідтримка сайту - технічна підтримка, наповнення інформацією, пошук новин, написання текстів. Веб-студія «Sanao» надає послуги з підтримки сайтівпідтримка сайту у м. Львові. Підтримка сайту (обслуговування та супровід) відіграє надзвичайно важливе значення у розвитку та становленні бізнесу компанії. При найменшому згадуванні про підтримку сайту, власники інтернет-сайтів зазвичай говорять: "Ми й самі здатні себе підтримувати". Але, як показує наш досвід, відмовляючись від професійної підтримки веб-сайту, підприємці прирікають власний інтернет-проект на занепад. Лише при своєчасному оновленні Вашого веб-сайту, його рекламі в Інтернет та розкрутці можна утримувати старих відвідувачів сайту і залучати нових.

підтримка сайту Підтримка веб-сайту

Підтримка сайту потрібна кожному Інтернет-проекту - від великого порталу до сайту-візитки невеликої компанії. Сайт, яким після його створення та базового наповнення ніхто не займається, який постійно не оновлюється та не підтримується, незабаром починає втрачати аудиторію, погано індексуватися пошуковими системами та перетворюватися на непотрібний ресурс. І навпаки, сайт, за яким постійно стежать, адмініструють, незабаром починає залучати все більше і більше аудиторії. Процвітання і розвиток Вашої фірми залежить від оновлення Вашого сайту та його підтримки. Львівська студія веб-дизайну «Sanao» має у своєму розпорядженні значні ресурси для підтримки сайтів, пошукової оптимізації та розвитку інтернет-проектів різної складності.
Ціна підтримки сайту та технічного обслуговування обговорюється в індивідуальному порядку.

Відновлення сайту після взлому - 50$

Підтримка сайту допоможе зробити Ваш сайт актуальним і сучасним. Професійна підтримка сайту - запорука успіху Вашого бізнесу! Якщо Вам потрібно внести будь-які зміни до Вашого веб-сайту - звертайтесь до нас! Ми охоче візьмемось за обслуговування Вашого сайту!
Найчастіше для підтримки сайту, навіть при наявності встановленої cистеми керування контентом (CMS) потрібний фахівець. Ця необхідність виникає при великому обсязі інформації на сайті, яка часто оновляється, багатьох малюнків, які перед розміщенням на сайті потрібно редагувати та оптимізовувати для Інтернету. При наявності цих та багатьох інших нюансів, компанії потрібно виділяти окремого фахівця та організовувати окреме робоче місце. Ми пропонуємо надати цей вид робіт нашій студії дизайну.

підтримка сайту Підтримка сайту включає

  • Розміщення на сайті текстової інформації
  • Пошук і копірайтинг необхідної текстової інформації
  • Розміщення графічної інформації на сайті
  • Внесення незначних змін на сайті
  • Створення та розміщення промо-сторінок для окремих акцій
  • Оптимізація сайту
  • Розміщення на сайті текстової інформації - 3$ (додавання 1 статті + 2 малюнки)
  • Технічна підтримка сайту - захист від вірусів, несанкціонованого доступу, захист інформації сайту від втрати, бекап бази даних - 50$
  • Розширення технічних можливостей сайту, зміна елементів дизайну - 180$
  • Пошук тематичних статей, новин, спостереження за форумом, гостьовою - 120$

Ціна підтримки сайту залежить: від обсягу інформації, яку потрібно змінити на сайті. Вносити зміни можна і раз на місяць, і раз в тиждень, і щоденно. Токож, зовсім різним може бути і характер змін на сайті - наприклад - можна оновити один чи кілька прайсів фірми, а можна змінити цілий каталог продукції чи колекцію одягу зі значною кількість ілюстрацій і текстів.

Найчастіше для підтримки сайту, навіть при встановленій Системі Керування Контентом (Content Managment System) потрібний фахівець. Ця необхідність виникає при наявності великої кількості інформації на сайті, яка часто оновлюється, багатьох малюнків, статтей, які перед розміщенням на сайті потрібно редагувати та оптимізовувати для Інтернету.  При наявності цих та багатьох інших нюансів, компанії потрібно виділяти окремого фахівця та організовувати окреме робоче місце. Студія веб-дизайну «Sanao» проведе професійну підтримку сайту Вашої компанії.

Ми також надаєм послуги з разового оновлення сайту. Дана пропозиція особливо зацікавить власників сайтів, які не вимагають частих оновлень і нових публікацій. Наприклад, коли раз у кілька місяців потрібно розмістити новий прайс-лист на сайті чи статтю. Разовим овленням інформації вважається додавання інформації в розмірі 1 аркушу формату А4 (Arіal, 12 розмір, 1,5 інтервал) і 2-3 зображень, включаючи їхню оптимізацію під web.

Оновлення інформації на сайті
передбачає додавання нових статей, зміна старих, додавання малюнків, нових розділів, категорій.

Розширення технічних можливостей сайту передбачає додавання функціональних модулів (наприклад модуль останніх новин), а також зміна параметрів існуючих модулів. Створення складних компонентів (для багатомовності сайту, форуму, Інтернет-магазина) не входить у підтримку, а замовляється окремо.

Зміна графічного оформлення сайту передбачає зміни в дизайні сайту - розміщення нового логотипа, шапки сайту, флеш-анімації тощо.

Пошук тематичних новин передбачає постійне відстеження найцікавіших новин у Вашій галузі та розміщення на їх сайті. Це протрібно для кращої індексації сайту пошуковими системами та утримання на сайті постійних відвідувачів.

Спостереження за базою даних
- це постійна оптимізація для кращої роботи, а також постійні бекапи для безпеки та рішення всіх можливих питань пов'язаних з базою.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...