Мобільна версія сайту

Близько 5% усіх користувачів інтернету використовують для виходу в інтернет мобільний пристрій. І ця цифра з розвитком мобільних технологій неухильно росте з року в рік. В наші дні більшість сайтів зовсім не придатна до мобільного серфінгу: занадто довге завантаження, понівечений малим екраном пристрою дизайн і інші неприємні моменти. Проте, до радості відвідувачів, кожен день тисячі людей випускають адаптовані мобільні версії своїх сайтів. Красиві і швидкі. І нехай ідея створення мобільної версії не лякає вас - це вартує того.

Детальніше...
 
Технології інтернет-реклами

Как известно, реклама - двигатель торговли! Неоспоримые истины не нуждаются в обсуждении, однако с появлением сети Интернет в использовании традиционных рекламных технологий неожиданно возникли трудности. Как утверждают некоторые рекламисты, виртуальное пространство - это среда, в которой не действуют обычные законы рекламы... Так ли это? И какова вообще история развития интернет-рекламы?

Детальніше...
 

Створення сайтів, Львів. Редизайн сайту. Розробка інтернет-магазину. Веб-дизайн у Львові. Розкрутка сайту в Google, Yandex. Розробка сайту Львів. Створити сайт

Копірайтинг - написання текстів, статей для сайту

Написання текстів для сайту вимагає використання підходу, який відрізняється від того, що застосовується при написанні текстів для друкованих видань. Справа у тому, що відвідувачі сайтів зазвичай пробігають очима по тексту на сторінках веб-сайту і зупиняються, щоб прочитати весь абзац лише тоді, коли щось привертає їхню увагу. Ще одна проблема при написанні текстів для веб-сайтів полягає у тому, щоб написати та організувати тексти на сторінках таким чином, щоб вони легко сприймалися пошуковиками з метою забезпечення високого рейтингу веб-сайтів у пошукових системах.
копірайтинг

копирайтинг Написання текстів та статтей для сайту

Веб-дизайн студія «Sanao Design» надає своїм клієнтам послуги з написання текстів для веб-сайтів та консультації з написання текстів на основі інформації, наданої ними. Наразі ми працюємо з українською, російською, польською та англійською мовами. Крім того, ми можемо перекласти тексти, які планується розмістити на Вашому сайті.

копирайтинг Переклад текстів для сайту

На відміну від інших компаній, що працюють у сфері розробки веб-сайтів, у нашій студії дизайну Вам зможуть запропонувати послуги письмового перекладу текстів. На практиці це означає, що Вам не доведеться звертатися за послугами перекладу до третьої сторони, бо Ви зможете замовити переклад усіх текстів, які планується розмістити на Вашому веб-сайті, нашим дипломованим спеціалістом.

Копірайтинг - написання текстів і редагування статей для веб-сайту. Копірайтинг - тонкий метод пошукової оптимізації сторінок веб сайту, що дозволяє створювати й редагувати тексти таким чином, щоб користувач міг легко прочитати й зрозуміти текст, щоб при цьому текст містив всі необхідні для просування ключові слова в потрібних спввідношеннях.

«Sanao Design» - студія веб-дизайну у Львові широкого профілю. Приймаючи веб сайт на просування, ми, насамперед, розуміємо, що маємо справу з інструментом, який здатний продавати послуги або товар, а виходить, повинен бути орієнтований не стільки на просування, скільки на конкретного покупця і наше завдання - допомогти користувачеві знайти необхідний товар або послугу.
копірайтинг SEO копірайтинг- написання текстів та статтей для сайту
Далеко не кожен веб сайт орієнтований на просування, а виходить, ймовірність того, що про Вас довідаються, різко знижується. Тому, професійний копірайтинг просто необхідний компаніям, орієнтованим на продажі, адже при створенні текстів веб-сайту необхідно враховувати маркетингову спрямованість контента, а значить залучення споживачів на Ваш сайт.

Основне завдання копирайтингу, як і будь-якого методу пошукової оптимізації - при здійсненні пошуку по цільових ключових запитах, домогтися підвищення релевантності і рейтинга сайту в результатах видачі пошукових машин.

Копірайтинг - це складний процес, що забирає багато часу, тому написання й редагування текстів сайту краще довірити професіоналам - копірайтерам, адже хто, як не вони, знають специфіку текстів веб-сайту.

«Sanao Design» займається професійним копірайтингом, в обов'язки якого входить написання і редагування текстів будь-якої складності. Крім того, ми строго стежимо за дотриманням авторських прав і застерігаєм будь-які спроби незаконного використання наших оригінальних текстів у комерційній та інших цілях.

Ціна копірайтингу (написання текстів для сайту) - від 30$ за сторінку тексту (формат А4 - до 1800 знаків з пробілами)

Написання текстів і статей - копірайтинг, SEO копірайтинг, написання статей для сайтів, рекламні тексти, переклад текстів, переклад статей, копірайтери, контент, SEO копірайт, написання текстів, послуги копірайтера, рекламний текст.
 
Створення сайтів, інтернет-магазинів - веб-студія «Sanao»


/

Наші роботи

order_ua2

Правила корпоративного сайту

Сегодня в Интернете существует огромное количество всевозможных сайтов разной тематической направленности, с разным оформлением, разной аудиторией, разными целями и задачами и т.п. И человеку несведущему зачастую представляется очень сложным делом понять, на каком сайте он находится на данный момент, на что он ориентирован и т.п. А перед новоиспеченными веб-разработчиками вообще стоит практически неразрешимая дилемма: какой именно сайт можно и главное нужно создать и почему, на чем следует сделать акцент, какой сектор пользовательской аудитории получится охватить и пр. В связи с этими и некоторыми другими трудностями, этой статьей я решил начать краткий цикл информационных материалов, в которых пойдет речь о различных типах Интернет-проектов и особенностях работы с ними.

Детальніше...
 
Просування сайту в соціальних мережах

Социальные сети за несколько лет существования стали самыми популярными сайтами в интернете. Facebook, Twitter и Linkedin в США и Западной Европе, а Вконтакте и Одноклассники в СНГ – это площадки с миллионами активных пользователей. Эти социальные сети позволяют найти одноклассников, друзей, родственников, бывших коллег по работе. Естественно, чем больше людей в социальной сети, тем больше шанс найти старого приятеля или коллегу.

Детальніше...